Copytrh – místo, kde Vám napíší články na „míru“

přivýdělek

Každý se občas nevyhne psaní nějakého textu nebo článku. Známe to skoro všichni. Hodiny strávené u počítače se snahou vytvořit smysluplný a výstižný text, neustálé mazání vět, pojídání čokolády s cílem probudit naše mozkové buňky ke spolupráci. A výsledkem je nakonec jen pár vět, které nedávají vůbec žádný smysl.

Poznáváte se ve výše uvedeném popisu? Věnujete se raději jiné pracovní náplni, než tvorbě textů? Nebo byste naopak rádi napsali text sami, ale nemáte na to dostatek času? Pokud ano, máme pro vás řešení. Slyšeli jste již o copytrhu?

Co je copytrh? Jaké služby nabízí?

Copytrh je online tržiště, které umožňuje firmám nebo jednotlivcům zadat poptávku na vypracování článku libovolného tématu. Jde o velmi přehledný web, který zprostředkovává služby mezi poptávajícím a pisatelem článku. Zadání poptávky na copytrhu je zdarma, stačí se jen zaregistrovat a souhlasit s obchodními podmínkami. Platíte vždy až za dodaný článek.

Jak copytrh funguje?

Po registraci už vám nic nebrání v zadání poptávky. Pro začátek si můžete stanovit rozpočet – částku, kterou jste ochotní za článek zaplatit. Pak si vyberete copywritera – tvůrce, který pro vás napíše článek. Copywritery můžete oslovit buď přímo, nebo můžete poptávku zveřejnit a čekat na různé nabídky. Z vaší strany budete mít po tomto kroku téměř hotovo.

Pak už nezbývá, než čekat na dodání článku. Pokud budete s obsahem spokojeni, poptávku ukončíte, copywritera vyplatíte a ohodnotíte. V opačném případě můžete článek reklamovat přímo u administrátora stránky.

Příležitost pro všechny pisatele

Copytrh by nemohl fungovat bez lidí, kteří rádi a ochotně napíšou jakékoliv články. Je to skvělá příležitost pro všechny nadšené pisatele vyzkoušet si své schopnosti, kreativitu a v neposlední řadě si i něco přivydělat. Registrace je samozřejmě zdarma.

Hodila by se vám pomoc Copytrhu? Obliba zadávání poptávek přes naše online tržiště neustále roste. Roste také počet spokojených zákazníků, kteří opakovaně využívají naše služby. Chcete se k nim přidat i vy? Zaregistrujte se na Copytrhu a vložte svou první poptávku. Budete spokojeni!


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *